5
0,75 l
Just Clear Red Cinsault rouge
Alleen in de winkel
5
0,75 l
- Kleur, smaak: Rood, fruitig
- Druivenras: Cinsault
- Land, streek: Frankrijk, pays d'oc
- Lekker bij: Kip, vega
- Bekroond: De Grote Hamersma 8
Omschrijving
- Wine
- Alcoholpercentage:
- 12.0%
Extra informatie
Sommige rode wijnen zijn zo soepel en zacht dat je ze op dezelfde Manier als rose en witte wijn kunt drinken. Gekoeld, om gezellig mee te borrelen en als rode wijn voor bij de vis. Just clear red is er zo een. Hij komt uit zuid-frankrijk en is gemaakt van 100 procent cinsault. Dat zie je niet vaak, want meestal wordt deze druif vanwege zijn fruitige karakter aan een blend met grenache en syrah toegevoegd. Hier heb je hem puur. Leuk om eens te proeven en heel lekker om te drinken.
Inhoud en gewicht
0,75 Liter
Kenmerken
- Zwangerschapslogo
Ingrediënten
Ingrediënten: Druiven, geconcentreerde druivenmost. Botteling kan onder beschermende atmosfeer plaatsvinden.
Allergie-informatie
- Bevat:
- Sulfieten
Voedingswaarden
Deze waarden gelden voor het bereide product.
| Soort | Per 100 Milliliter |
|---|---|
| Energie | 301 kJ (72 kcal) |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 1,4 g |
| waarvan suikers | 0,7 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Herkomst
France
Languedoc-Roussillon
Contactgegevens
Leverancier
LGI Wines
545 Avenue Georges Guille, 11000 Carcassonne, France
michaela.lacube@lgi-wines.comhttps://www.lgi-wines.com/