1
100 g
Croky Tout bien hearts paprika bel
1
100 g
- Samenwerking met tout bien
- Opvallende rode kleur
- Glutenvrij
- Gebakken in zonnebloemolie
Omschrijving
- Maïssnack met paprikasmaak, met suiker en zoetstof.
- Verpakt onder beschermende atmosfeer.
Extra informatie
De unofficial belgian snack is het resultaat van een samenwerking die even onverwacht als vanzelfsprekend is. Een belgisch duo dat bij elkaar past zoals filip bij mathilde. Twee smaakmakers die samen een ode brengen aan belg-zijn en alles wat dat inhoudt. Aan het supporteren voor grote dromen en toch nuchter blijven. Aan een vaste frituurdag hebben. Aan bescheiden chauvinistisch zijn. Aan samen met vreemden een pint drinken met een goed chippeke erbij, in welke landstaal dan ook. Dit is een snack voor alle belgen. Voor de atleten in actie en voor de kampioenen vanuit de zetel. Sante! Smakelijk! Lets go belgium!
Inhoud en gewicht
100 Gram
- Portiegrootte:
- 30g*** *** Gemiddelde portie
- Aantal porties:
- 3 - 4
Kenmerken
- Society of the Plastics Industry (SPI)
- Triman
Ingrediënten
Ingrediënten: 41% maïsbloem (EU en niet-EU), zonnebloemolie, aardappelzetmeel, aardappelmeel, suiker, zout, erwtenvezel, specerijen (waarvan 0,7 % paprika), aroma’s, smaakversterkers (mononatriumglutamaat, natriumguanylaat, dinatriuminosinaat), zuurteregelaars (citroenzuur, calciumfosfaat), kleurstof (karmijnzuur), kaliumchloride, zoetstof (steviolglycosiden uit Stevia). KAN SPOREN VAN SOJA BEVATTEN.
Allergie-informatie
- Kan bevatten:
- Soja
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 2.205 kJ (527 kcal) |
| Vet | 31 g |
| waarvan verzadigd | 2,7 g |
| Koolhydraten | 57 g |
| waarvan suikers | 4,5 g |
| Voedingsvezel | 4 g |
| Eiwitten | 4 g |
| Zout | 2,6 g |
Bewaren
Koel en droog bewaren.
Herkomst
De grondstoffen zijn afkomstig vanuit EU en niet-EU.
Contactgegevens
Leverancier
Croky Consumentendienst / Service consommateurs
Rue de la Bassée 1, BE-7700 Moeskroen/Mouscron