1
160 g
Croky Tortilla paprika
160 g·Prijs per KG € 8,69
1
160 g
Knapperige maischips met de unieke, zoete paprikasmaak van croky.
- Lekker met of zonder dip
- Glutenvrij
- Vegan
Omschrijving
- Maïschips met paprikasmaak, met suiker en zoetstof.
- Verpakt onder beschermende atmosfeer.
Inhoud en gewicht
160 Gram
- Portiegrootte:
- 30g** **Gemiddelde portie.
- Aantal porties:
- 5 - 6
Kenmerken
- Society of the Plastics Industry (SPI)
- Triman
Ingrediënten
Ingrediënten: 72% maïs (EU en niet-EU), zonnebloemolie, suiker, zout, rijstbloem, specerijen (waarvan 0,7% paprika), aroma, smaakversterker (mononatriumglutamaat), kaliumchloride, zuurteregelaars (calciumfosfaat, citroenzuur), zoetstof (steviolglycosiden uit Stevia).
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 1.964 kJ (469 kcal) |
| Vet | 21 g |
| waarvan verzadigd | 2 g |
| Koolhydraten | 59 g |
| waarvan suikers | 2,9 g |
| Voedingsvezel | 5,9 g |
| Eiwitten | 7,8 g |
| Zout | 1,6 g |
Bewaren
Koel en droog bewaren
Herkomst
Gefabriceerd in België*** ***De mais is van oorsprong EU en non-EU.
Contactgegevens
Leverancier
Croky consumentendienst/Service consommateurs
Rue de la Bassée 1 BE-7700 Moeskroen/Mouscron