1
150 g
Croky Explosions bolognese
150 g·Prijs per KG € 12,60
Alleen in de winkel
1
150 g
Lekker krokante en geribbelde aardappelchips met de unieke kruidige bolognesesmaak van croky.
- Explosieve smaakervaring: unieke, pittige bolognesesmaak
- Glutenvrij
- Vegan
Omschrijving
- Aardappelchips met bolognesesmaak.
- Verpakt onder beschermende atmosfeer.
Inhoud en gewicht
150 Gram
- Portiegrootte:
- 30G*** ***Gemiddelde portie.
- Aantal porties:
- 5
Kenmerken
- Society of the Plastics Industry (SPI)
- Triman
Ingrediënten
Ingrediënten: 63% aardappelen (EU), zonnebloemolie, maïsbloem, zout, aroma's, gehydrolyseerd SOJA-eiwit, dextrose, smaakversterker (mononatriumglutamaat), specerijen (waarvan 0,1% ui), 0,2% tomatenpoeder, zuurteregelaar (citroenzuur).
Allergie-informatie
- Bevat:
- Soja
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 2.148 kJ (513 kcal) |
| Vet | 29 g |
| waarvan verzadigd | 2,3 g |
| Koolhydraten | 55 g |
| waarvan suikers | 1,3 g |
| Voedingsvezel | 4,4 g |
| Eiwitten | 6,5 g |
| Zout | 1,4 g |
Bewaren
Koel en droog bewaren
Herkomst
Gefabriceerd in België* *Indien nodig wordt de Belgische oogst aangevuld met aardappelen uit de EU.
Contactgegevens
Leverancier
Croky Consumentendienst/Service consommateurs
Rue de la Bassée 1, BE-7700 Moeskroen/Mouscron