2
170 g
Doritos Mexican-style taco
2
170 g
- Maischips met de smaak van een Mexicaanse taco
- Perfect tijdens een avondje voetbal
- Nieuw, limited edition
Omschrijving
- Maïschips met tacosmaak
- Verpakt onder beschermende atmosfeer.
Inhoud en gewicht
170 Gram
- Portiegrootte:
- 30g¹ (¹)Gemiddelde portie
- Aantal porties:
- 5 - 6
Ingrediënten
Ingrediënten: maïs, koolzaadolie, tacosmaak [uipoeder, zout, kaliumchloride, suiker, knoflookpoeder, aroma's, peterselieblad, voedingszuur (citroenzuur), specerijen, (komijnzaadpoeder, korianderzaadpoeder), kleurstof (paprika-extract)], antioxidanten (extracten van rozemarijn, ascorbinezuur, tocoferolrijk extract, citroenzuur).
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 2.027 kJ (484 kcal) |
| Vet | 23 g |
| waarvan verzadigd | 2,1 g |
| Koolhydraten | 61 g |
| waarvan suikers | 1,4 g |
| Voedingsvezel | 5,8 g |
| Eiwitten | 6,2 g |
| Zout | 0,52 g |
Bewaren
Koel en droog bewaren.
Contactgegevens
Leverancier
PepsiCo Nederland BV (Foods Division)
Stadsplateau 22-23, 3521 AZ Utrecht, The Netherlands
0800-7377426