Omschrijving
- Aardappelzoutje met hartige smaak
Inhoud en gewicht
160 Gram
- Portiegrootte:
- 30g¹ (¹)Gemiddelde portie
- Aantal porties:
- 5 - 6
Ingrediënten
Ingrediënten: aardappelvlokken, aardappelzetmeel, zonnebloemolie, hartige smaak [LACTOSE (van MELK), weipoeder (van MELK), zout, suiker, smaakversterkers (mononatriumglutamaat, dinatriumguanylaat, dinatriuminosinaat), specerijen, aroma’s (bevat MELK), kaliumchloride, voedingszuur (citroenzuur), uienpoeder, kleurstof (paprika extract)], rijstebloem, zout, emulgator [lecithine (bevat SOJA)], kleurstoffen (curcumine, karmijn, annatto bixin, paprika-extract).
Allergie-informatie
- Bevat:
- Melk, Soja, Lactose
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 1.956 kJ (466 kcal) |
| Vet | 19 g |
| waarvan verzadigd | 1,6 g |
| Koolhydraten | 67 g |
| waarvan suikers | 3,6 g |
| Voedingsvezel | 2,8 g |
| Eiwitten | 4,2 g |
| Zout | 1,5 g |
Bewaren
Koel en droog bewaren.
Contactgegevens
Leverancier
PepsiCo Nederland BV (Foods Division)
Stadsplateau 22-23, 3521 AZ Utrecht, The Netherlands
0800-7377426