3
380 ml
Fantini Pinot grigio
380 ml·Prijs per LT € 10,50
3
380 ml
Met deze Italiaanse witte wijn van de populaire pinot grigio druif kun je uitgebreid borrelen met pittige hapjes erbij. Hij is droog en fris met de sappige smaak van rijpe peer en meloen en kruiden.
- Kleur, smaak: Wit, fris en droog
- Druivenras: Pinot grigio
- Land, streek: Italie
- Lekker bij: Salade, vis
Omschrijving
- Wine
- Alcoholpercentage:
- 11.5%
Inhoud en gewicht
0,38 Liter
Kenmerken
- Zwangerschapslogo
Ingrediënten
Ingrediënten: Druiven, geconcentreerde druivenmost. Gebotteld onder beschermende atmosfeer.
Allergie-informatie
- Bevat:
- Sulfieten
Voedingswaarden
Deze waarden gelden voor het bereide product.
| Soort | Per 100 Milliliter |
|---|---|
| Energie | 289 kJ (69 kcal) |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 1,04 g |
| waarvan suikers | 0,41 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Herkomst
Italy
Abruzzo