4
380 ml
Saint Louis De provence rosé
4
380 ml
- Kleur, smaak: Rose, droog
- Druivenras: Grenache, cinsault
- Land, streek: Frankrijk, provence
- Lekker bij: Salade, kip
- Bekroond: De Grote Hamersma 8
Omschrijving
- Wine
- Alcoholpercentage:
- 12.5%
Extra informatie
Deze coteaux varois en provence rose bestaat uit grenache, cinsault en syrah. Dat zijn alle drie blauwe druivenrassen waarvan ook donkerrode wijnen gemaakt kunnen worden. Deze rose is juist heel licht van kleur, typerend voor een provencaalse rose. Dat komt door de Manier waarop ze in de provence rose produceren. Ze doen dat volgens het zogenaamde pression-directe-systeem waarbij de blauwe druiven direct na de oogst zacht, met weinig druk, worden geperst. Doordat de persdruk heel licht is, komt er maar een klein beetje kleurstof uit de druivenschil vrij. Precies genoeg om het blanke sap lichtroze te kleuren. Daarna gaat de wijnbereiding verder zonder schillen, zoals ook bij witte wijn gebeurt.
Inhoud en gewicht
0,38 Liter
Kenmerken
- Zwangerschapslogo
Ingrediënten
Ingrediënten: Druiven. Gebotteld onder beschermende atmosfeer.
Allergie-informatie
- Bevat:
- Sulfieten
Voedingswaarden
Deze waarden gelden voor het bereide product.
| Soort | Per 100 Milliliter |
|---|---|
| Energie | 328 kJ (79 kcal) |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 0,86 g |
| waarvan suikers | 0,14 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Herkomst
France
Provence
Coteaux Varois AOC