0
330 ml
SEA Water Sparkling water
330 ml·Prijs per LT € 3,00
0
330 ml
Heerlijk verfrissend koolzuurhoudend water uit de grootste waterbron ter wereld: de oceaan.
- Verfrissend water vol met natuurlijke mineralen
- Koolzuurhoudend
- Noordzee lokaal gezuiverd en ontzilt door 100% zonne- en windenergie
- Geen calorieen en geen suiker
Omschrijving
- Koolzuurhoudend water.
Extra informatie
Elk blikje draagt bij aan bescherming en behoud van de oceanen. met sea water proberen de Nederlandse oprichters en broers tammo en jort onderdeel te zijn van een oplossing voor toenemende waterschaarste en zo de wereld te laten zien dat de oceanen deel kunnen uitmaken van deze oplossing.wereldwijd hebben twee tot drie miljard mensen een tekort aan water, terwijl 70% van het aardoppervlak bedekt is met water. Maar dat is zeewater. Wat als er een Manier is om van dit zeewater drinkwater te maken, en alleen gebruik te maken van hernieuwbare energie? dat willen de broers met sea water laten zien. Als dit in Nederland kan, met een van de strengste waterwetgevingen ter wereld, dan kan het overal.
Inhoud en gewicht
330 Milliliter
Kenmerken
- Statiegeld (alleen Nederland)
- Certified B Corporation
Ingrediënten
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 0 kcal (0 kJ) |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Voedingsvezel | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |