2
190 ml
19 Crimes Chard bel
190 ml·Prijs per LT € 15,74
2
190 ml
Deze romige chardonnay met zijn volle smaak van rijpe Mango, vanille en kokos past goed bij pittige kazen en pikante gerechten. Ook lekker als avondwijn.
- Wit, vol en droog
- Chardonnay
- Australie, south eastern australia
- Varken, kaas
Omschrijving
- Wine
- Alcoholpercentage:
- 10.5%
Extra informatie
Krachtig en karaktervol: deze diep goudkleurige chardonnay is rijk aan aromas van steenfruit en heeft een zacht, lichtzoet mondgevoel, in balans met een frisse zuurgraad. De getoaste houttonen bevatten hints van specerijen en honing, mooi verweven met lagen van rijp fruit. Deze volle wijn eindigt met romige toetsen van butterscotch en vanille.
Inhoud en gewicht
0,19 Liter
Kenmerken
- Zwangerschapslogo
Ingrediënten
Ingrediënten: Druiven, conserveermiddelen en antioxidanten: sulfieten, dimethyldicarbonaat; zuurteregelaar: L(+)-wijnsteenzuur. Gebotteld onder beschermende atmosfeer.
Allergie-informatie
- Bevat:
- Sulfieten
Voedingswaarden
Deze waarden gelden voor het bereide product.
| Soort | Per 100 Milliliter |
|---|---|
| Energie | 284 kJ (68 kcal) |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 2,9 g |
| waarvan suikers | 1,7 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0,01 g |
Herkomst
Spain
Contactgegevens
Leverancier
19 Crimes
c/o Treasury Wine Estates, Regal House, 70 London Road, Twickenham TW1 3QS, United Kingdom
info@tweglobal.comhttps://www.19crimes.com/