2
330 ml
Jopen Yuzu & passionfruit non-alcoholic
330 ml·Prijs per LT € 7,55
Alleen in de winkel
2
330 ml
Fris, fruitig, en heerlijk toegankelijk. De pittige yuzu combineert de sappige passievrucht, met subtiele tonen van grapefruit en kruiden van de hop.
- Zonder alcohol, abnormaal lekker
- En ook nog eens laag in calorieen: slechts 25kcal per 100 ml
Omschrijving
- Bier
- Alcoholpercentage:
- 0.5%
Inhoud en gewicht
33 Centiliter
Kenmerken
- Triman
- Statiegeld (alleen Nederland)
- Recyclebaar
Ingrediënten
Ingrediënten: Water, GERST, TARWE, HAVER, Aroma, Kruiden, Glycolipids, Gist, Hop
Allergie-informatie
- Bevat:
- Gerstgluten, Tarwegluten, Haver, Glutenbevattende Granen
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Milliliter |
|---|---|
| Energie | 120 kJ (28 kcal) |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 6,7 g |
| waarvan suikers | 3,4 g |
| Eiwitten | 0,5 g |
| Zout | 0,01 g |
Contactgegevens
Leverancier
Aanvullende informatie
- Afleverstatus:
- Uitsluitend voor 18 jaar of ouder