5
1 l
Liefmans Fruitesse 0.0 4-pack
1 l·Prijs per 100 gram € 0,57
5
1 l
Liefmans 0.0% is het alcoholvrije, sprankelende aperitiefbier met de volle smaak van rood fruit.
- Verfrissend belgisch fruitbier met lichtrode kleur
- Alcoholvrij(0.0%)
- Laag in calorieen
Omschrijving
- Belgisch alcoholvrij fruitbier: gearomatiseerd. met suikers en zoetstoffen.
- Alcoholpercentage:
- 0.0%
Inhoud en gewicht
25 Centiliter
Kenmerken
- Statiegeld (alleen Nederland)
Ingrediënten
Ingrediënten: water, 15% vruchten (kriek, framboos, bosbes, vlierbes, aardbei), GERSTEMOUT, vloeibare suiker, fructose-glucosestroop, aroma, zwarte wortel concentraat, voedingszuur: citroenzuur, zoetstoffen: acesulfaam-K en sucralose, hop, antioxidant): ascorbinezuur.
Allergie-informatie
- Bevat:
- Glutenbevattende Granen, Gerstgluten
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Milliliter |
|---|---|
| Energie | 88 kJ (22 kcal) |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 5,5 g |
| waarvan suikers | 3,7 g |
| Eiwitten | 0,2 g |
| Zout | 0,06 g |
Gebruik
Serve on the rocks
- Serveren:
- fill glass with 6 ice cubes - pour Fruitesse into the glass.
Herkomst
Product of Belgium