5
1,8 l
Brouwers Blond 0.0 6-pack
Alleen in de winkel
5
1,8 l
- Smaakpalet: volmondig, kruidig, fruitig en zachte bitterheid
- Heerlijk bij: mosselen, visgerechten, rundvlees en kip
- Het lekkerste op temperatuur: 6 graden celsius
Omschrijving
- Alcoholvrij Bier
- Alcoholpercentage:
- 0.0%
Extra informatie
St. Pierre Brouwers 0.0% is een alcoholvrij abdijbier, geinspireerd op de benedictijnenabdij st.-pietersabdij (abbaye st.-pierre), gesticht in 1879 in assebroek (brugge). Dit unieke abdijbier behoudt het warme, ronde smaakprofiel waar st. Pierre om bekendstaat, maar dan zonder alcohol. Vol trots gebrouwen met zorgvuldig geselecteerde ingredienten voor een volle, verfrissende smaak. Een toegankelijke dorstlesser voor elk moment, met respect voor traditie en de smaak van nu. Bovendien gaat een deel van de opbrengst rechtstreeks naar de menslievende activiteiten van de abdij.
Inhoud en gewicht
30 Centiliter
Ingrediënten
Ingrediënten: Water, GERSTEmout, TARWEmout, hop, natuurlijke aroma's, hopextract, kruiden, Waarvan toegevoegde suikers 0 g per 100 ml en waarvan toegevoegd zout 0 g per 100 ml. Allergie-informatie: bevat gerstgluten en tarwegluten.
Allergie-informatie
- Bevat:
- Gerstgluten, Glutenbevattende Granen, Tarwegluten
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 104 kJ (24 kcal) |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| waarvan onverzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 5,5 g |
| waarvan suikers | 2,1 g |
| Voedingsvezel | 0 g |
| Eiwitten | 0,6 g |
| Zout | 0 g |
Gebruik
Vaak goed na deze datum. Kijk, ruik en proef.
Bewaren
Koel, donker en droog bewaren.
Contactgegevens
Leverancier
Aanvullende informatie
- Afleverstatus:
- Uitsluitend voor 18 jaar of ouder