Omschrijving
- Suikervrije koolzuurhoudende frisdrank
- met 3% sap uit concentraat
- met zoetstoffen
Inhoud en gewicht
1,5 Liter
- Portiegrootte:
- 200 milliliter
- Aantal porties:
- 7,5
Kenmerken
- Statiegeld (alleen Nederland)
- Veganistisch
- Glutenvrij
- Lactosevrij
Ingrediënten
Ingrediënten: koolzuurhoudend water, sap uit concentraat (2% sinaasappel, 0,5% perzik, 0,4% appel, 0,1% passievrucht, 0,02% wortel), voedingszuur (citroenzuur [E330]), aroma's, zuurteregelaar (natriumcitraten [E331]), kleurend concentraat (zoete aardappel, saffloer, wortel), zoetstof (acesulfaam-K [E950], cyclamaten [E952], sucralose [E955]), conserveermiddel (kaliumsorbaat [E202]), stabilisator (glycerolesters van houthars [E445], arabische gom [E414]), kleurstof (carotenen [E160a]). Waarvan toegevoegde suikers 0g per 100 milliliter en waarvan toegevoegd zout 0g per 100 milliliter
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Milliliter |
|---|---|
| Energie | 10 kJ (2 kcal) |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| waarvan onverzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 0,3 g |
| waarvan suikers | 0,3 g |
| Voedingsvezel | 0,02 g |
| Eiwitten | 0,02 g |
| Zout | 0,08 g |
Bewaren
Ten minste houdbaar tot en met: zie bovenzijde. Vaak goed na deze datum. Kijk, ruik en proef. Koel, donker en droog bewaren. Na openen gekoeld bewaren (max. 7°C), beperkt houdbaar. De verpakking goed sluiten na gebruik.