Nieuw
5
3,96 l
Pepsi Zero sugar 12-pack
3,96 l·Prijs per LT € 1,39
Alleen in de winkel
5
3,96 l
Pepsi Zero Sugar is een caloriearme frisdrank met natuurlijke plantenextracten. Max taste, zero sugar.
- Suiker vrij
- Verfrissend
- Natuurlijk plantenextract
Omschrijving
- Calorie-arme frisdrank met zoetstoffen
- Zero sugar. Calorie-arme frisdrank met
- zoetstoffen
- Bevat aspartaam (een bron van fenylalanine).
Inhoud en gewicht
0,33 Liter
- Portiegrootte:
- 330 ml(¹) (¹)Een flesje bevat 1 portie van 330 ml.
- Aantal porties:
- 1
Kenmerken
- Statiegeld (alleen Nederland)
Ingrediënten
Ingrediënten: koolzuurhoudend water, kleurstof (karamel E150d), zoetstoffen (E950, E951), voedingszuren (E338, E330), zuurteregelaar (E331), aroma's (o.a. cafeïne)
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Milliliter |
|---|---|
| Energie | 2 kJ (0,4 kcal) |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Eiwitten | 0,06 g |
| Zout | 0,01 g |
Bewaren
Koel, droog en donker bewaren. Na openen beperkt houdbaar.