Nieuw
2
1 l
7up Pink zero sugar 4-pack
1 l·Prijs per LT € 2,69
Alleen in de winkel
2
1 l
7up is een heldere, verfrissende, koolzuurhoudende frisdrank met lemon en lime smaak. De smaken in 7up zijn natuurlijk. 7up bevat geen kleurstoffen, conserveermiddelen en kunstmatige smaakstoffen.
- Lemon en lime
- Verfrissend
Omschrijving
- Calorie-arme frisdrank met natuurlijk citroen, limoen en framboos aroma, met zoetstoffen.
- Calorie-arme frisdrank met natuurlijk citroenen
- limoenaroma, met zoetstof. Zero Sugar.
- Bevat een bron van fenylalanine.
Inhoud en gewicht
0,25 Liter
- Portiegrootte:
- per 250 ml(¹) (¹)Een blikje bevat 1 portie van 250 ml.
Kenmerken
- Aluminium Gesamtverband der Aluminiumindustrie
- Statiegeld (alleen Nederland)
Ingrediënten
Ingrediënten: koolzuurhoudend water, voedingszuren (citroenzuur, appelzuur), zuurteregelaar (natriumcitraat), natuurlijk citroen-, limoen- en framboosaroma met andere natuurlijke aroma's, zoetstoffen (aspartaam, sucralose, acesulfaam-K), antioxidant (ascorbinezuur), conserveermiddel (kaliumsorbaat), stabilisators (arabische gom, sucroseacetaatisobutyrate), kleurstof (lycopeen).
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Milliliter |
|---|---|
| Energie | 5 kJ (1 kcal) |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0,07 g |
Bewaren
Koel en droog bewaren.