1
250 ml
Red Bull Summer edition sugarfree bel
250 ml·Prijs per LT € 5,96
1
250 ml
Omschrijving
- Red Bull Energy Drink Summer Edition Sugarfree Sudachi-Limoen 25 cl
- Hoog cafeïnegehalte. Niet aanbevolen voor kinderen en vrouwen die zwanger zijn of borstvoeding geven (32 mg/100 ml). Drink met mate.
Inhoud en gewicht
250 Milliliter
Ingrediënten
koolzuurhoudend water, voedingszuur (citroenzuur), taurine (0,4%), stabilisator (zetmeelnatriumoctenylsuccinaat), zuurteregelaar (natriumcitraten), zoetstoffen (sucralose, acesulfaam-K), cafeïne (0,03%), vitaminen (niacine, pantotheenzuur, B6, B12), aroma's, verdikkingsmiddel (xanthaamgom), kleurstof (riboflavinen)
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 14 kJ (3 kcal) |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Voedingsvezel | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0,1 g |
Gebruik
Ijskoud serveren
- Serveren:
- Ijskoud serveren
Herkomst
Oostenrijk
Contactgegevens
Leverancier
Jet Import
Jet Import NV, Rekkemstraat 58, 8930 Lauwe