1
0,75 l
Hero fruit ontbijt sin/ban
0,75 l·Prijs per LT € 2,65
Alleen in de winkel
1
0,75 l
Na levering
minimaal 7 dagen houdbaar
Omschrijving
- FRUITONTBIJTDRANK
Inhoud en gewicht
750 Milliliter
Ingrediënten
Ingrediënten: vruchtensap uit concentraat en vruchtenpuree 80% (sinaasappel 30%, banaan 30%, mandarijn 20%), water, volkorenTARWE 1,5%, voedingszuur (citroenzuur), natuurlijk aroma
Allergie-informatie
- Bevat:
- Tarwegluten, Glutenbevattende Granen
Voedingswaarden
Deze waarden gelden voor het onbereide product.
| Soort | Per 100 Milliliter |
|---|---|
| Energie | 239 kJ (56 kcal) |
| Vet | 0,5 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 12 g |
| waarvan suikers | 9,6 g |
| Voedingsvezel | 1 g |
| Eiwitten | 0,8 g |
| Zout | 0,01 g |
Gebruik
Schudden voor gebruik.
Bewaren
Koel bewaren (max 7°C). Na openen beperkt houdbaar in de koeling.