5
ca. 525 g
AH Rundsschenkel BEL
ca. 525 g·Prijs per KG € 9,99
Alleen in de winkel
5
ca. 525 g
Na levering
minimaal 2 dagen houdbaar
Omschrijving
- Runderschenkel met been
- Verpakt onder beschermende atmosfeer.
Inhoud en gewicht
500 Gram
- Portiegrootte:
- 100 gram
- Aantal porties:
- 5
Kenmerken
- Glutenvrij
- Melkvrij
Ingrediënten
Waarvan toegevoegde suikers 0g per 100 gram en waarvan toegevoegd zout 0g per 100 gram
Voedingswaarden
Deze waarden gelden voor het onbereide product.
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 564 kJ (134 kcal) |
| Vet | 5,6 g |
| waarvan verzadigd | 2,5 g |
| waarvan onverzadigd | 3,1 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Voedingsvezel | 0 g |
| Eiwitten | 21 g |
| Zout | 0,2 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| waarvan onverzadigd | 3 g |
Gebruik
- Bereiding:
- bestrooi de schenkel met peper. Braadpan: verhit vloeibare margarine en /of (olijf)olie en braad de schenkel rondom bruin. Voeg lauwwarm water of bouillon toe (en eventueel gesneden ui, tomaat, laurierblaadje en een scheutje azijn), totdat het vlees volledig bedekt is. Stoof de schenkel, met een deksel op de pan, op matige temperatuur in 2 tot 2,5 uur gaar.
Bewaren
Geschikt om thuis in te vriezen. Binnen 6 maanden gebruiken.Te gebruiken tot en met: zie voorzijde. Te consumeren uiterlijk op de vermelde datum, mits gekoeld bewaard (max. 4°C).
Herkomst
Uitgesneden in:Geslacht in:Geboren in:Vetgemest in: