1
per stuk
AH Kaas-ui breekbrood
Alleen in de winkel
1
per stuk
minimaal 13 dagen houdbaar
Omschrijving
- Voorgebakken breekbrood met 12% kaas en ui
- Verpakt onder beschermende atmosfeer.
Inhoud en gewicht
300 Gram
- Portiegrootte:
- 50 gram
- Aantal porties:
- 6
Kenmerken
- Vegetarisch
Ingrediënten
Ingrediënten: tarwebloem, water, melk, bakkersgist, 4, 5% ui, natuurlijk aroma (melk, soja), palmvet, aardappelzetmeel, gejodeerd zout, tarwekiem, dextrose, zout, tarwemoutmeel, emulgator (mono- en diglyceriden van vetzuren, veresterd met monoacetyl- en diacetylwijnsteenzuur [E472e]), vegetarisch stremsel, roggebloem, antioxidant (ascorbinezuur [E300]), zuursel. Waarvan toegevoegde suikers 0, 2g per 100 gram en waarvan toegevoegd zout 1, 3g per 100 gram
Allergie-informatie
- Bevat:
- Melk, Glutenbevattende Granen, Soja, Lactose, Roggegluten, Tarwegluten
- Kan bevatten:
- Sesamzaad
Voedingswaarden
Deze waarden gelden voor het onbereide product.
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 1.190 kJ (282 kcal) |
| Vet | 6,6 g |
| waarvan verzadigd | 3,6 g |
| waarvan onverzadigd | 3,1 g |
| Koolhydraten | 44 g |
| waarvan suikers | 3,7 g |
| Voedingsvezel | 3,5 g |
| Eiwitten | 10 g |
| Zout | 1,3 g |
Gebruik
- Bereiding:
- verwijder de verpakking. Oven (220°C): bak het breekbrood in 6-8 minuten af in het midden van een voorverwarmde oven.
Bewaren
Niet geschikt om thuis in te vriezen.Ten minste houdbaar tot en met: zie voorzijde. Kijk, ruik en proef na deze datum. Koel, donker en droog bewaren. Na openen gekoeld bewaren (max. 7°C), beperkt houdbaar.