6
300 g
Fit Piggy Proteïne oats cinnamon bun
300 g·Prijs per KG € 23,30
Alleen in de winkel
6
300 g
Ontbijt, snack of gewoon because you deserve it. Heerlijke havermout met 21 gram proteine per portie, helemaal in fit piggy style doordat hij net Smaakt als een heerlijk kaneelbroodje van de bakker.
- De beste smaak met heerlijke stukjes kaneel
- Hoog in eiwitten
- Binnen 1 minuut klaar
- Extreem lekker
Omschrijving
- Eiwit- en vezelrijke havermout ontbijt met cinnamon bun smaak.
- Rijk aan eiwit # Rijk aan vezels
- Bevat suiker en zoetstof.
Inhoud en gewicht
300 Gram
4x75G
- Aantal porties:
- 4
Ingrediënten
Ingrediënten: HAVERvlokken (48%), MELKeiwitconcentraat (20%), kaneelsuiker (suiker, kaneel, gebrande suiker) (9%), HAVERmeel (8%), volle MELKpoeder, lijnzaad, chiazaad, kokosmelk poeder, maltodextrine, verdikkingsmiddel: xanthaangom, aroma, natuurlijk aroma, zeezout, zoetstof: sucralose.
Allergie-informatie
- Bevat:
- Glutenbevattende Granen, Haver, Melk
Voedingswaarden
Deze waarden gelden voor het onbereide product.
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 1.571 kJ (374 kcal) |
| Vet | 7,7 g |
| waarvan verzadigd | 2,8 g |
| Koolhydraten | 52 g |
| waarvan suikers | 14 g |
| Voedingsvezel | 9 g |
| Eiwitten | 28 g |
| Zout | 0,65 g |
Gebruik
(Let op: Geen scoop inbegrepen)
- Serveren:
- Maak het af met je favoriete topping en wat kwark.
- Bereiding Mixen in water of melk:
- Meng 75 gram (1 portie) oats met 75 ml kokend water. Goed roeren en klaar! Klaar in 2 minuten
Bewaren
Koel & droog bewaren. Na opening beperkt houdbaar.