3
100 g
Streeckgenoten Kaasblokjes Riperkrite tsiis 48+
100 g·Prijs per KG € 32,90
Alleen in de winkel
3
100 g
Na levering
minimaal 10 dagen houdbaar
Sins 1976 wordt er kaas gemaakt van eigen melk, op boerderij de Deelen, vernoemd naar aangrenzend natuurgebied. De kaasblokjes zorgen voor een kruidige twist op de borrelplank!
- Smaak: frisromig en licht gekruid (selderij, bieslook en knoflook)
- Gemaakt van koemelk
- Afkomstig uit Tijnje, Friesland
- Kaasboerderij De Deelen - Sietse en Hendrika
Omschrijving
- Kaasblokjes jong belegen 48+
- met 0,2% selderij, 0,2% bieslook en 0,2% knoflook
- Verpakt onder beschermende atmosfeer.
Inhoud en gewicht
100 Gram
- Portiegrootte:
- 6 gram
- Aantal porties:
- 17
Kenmerken
- Glutenvrij
Ingrediënten
Ingrediënten: gepasteuriseerde melk, zout, kruiden (selderij, bieslook), zuursel, knoflook, stremsel, conserveermiddel (natriumnitraat [E251]). Waarvan toegevoegde suikers 0g per 100 gram en waarvan toegevoegd zout 2g per 100 gram
Allergie-informatie
- Bevat:
- Melk, Selderij
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 1.720 kJ (415 kcal) |
| Vet | 35 g |
| waarvan verzadigd | 25 g |
| waarvan onverzadigd | 12 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Voedingsvezel | 0 g |
| Eiwitten | 25 g |
| Zout | 2 g |
Bewaren
Ten minste houdbaar tot en met: zie bovenzijde, mits gekoeld bewaard (max. 7°C). Vaak goed na deze datum. Kijk, ruik en proef. Na openen beperkt houdbaar.
Contactgegevens
Leverancier
Produced in: Netherlands Streeckgenoten, Rolweg 11, 4104 AV CULEMBORG, Nederland