AH OerDesem donker meergranen heel gesneden
Alleen in de winkel
- Met zonnebloempitten, gierst en lijnzaad
- De mout geeft een diepe, geroosterde smaak
- Gemaakt met tarwe van Nederlandse bodem
- Rijk aan vezels
Omschrijving
- Heel volkoren meergranen desembrood
Inhoud en gewicht
800 Gram
Wordt per stuk verkocht
- Portiegrootte:
- 35 gram
- Aantal porties:
- 23
Kenmerken
- Veganistisch
Ingrediënten
Ingrediënten: 44% volkoren tarwemeel, water, 7, 1% volkoren tarwezuurdesem, 6, 8% zonnebloempit, tarwegluten, 5, 5% volkoren roggemeel, volkoren moutmeel (0, 9% tarwe, 0, 9% gerst, 0, 9% rogge), 1, 9% gierst, geel lijnzaad, gejodeerd zout, bakkersgist, meelverbeteraar (ascorbinezuur [E300]). Waarvan toegevoegde suikers 0g per 100 gram en waarvan toegevoegd zout 0, 84g per 100 gram
Allergie-informatie
- Bevat:
- Glutenbevattende Granen, Gerstgluten, Roggegluten, Tarwegluten
- Kan bevatten:
- Eieren, Melk, Noten, Sesamzaad, Soja, Haver, Lactose, Amandel
Voedingswaarden
Deze waarden gelden voor het onbereide product.
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 1.095 kJ (260 kcal) |
| Vet | 6,1 g |
| waarvan verzadigd | 0,7 g |
| waarvan onverzadigd | 4,6 g |
| Koolhydraten | 36 g |
| waarvan suikers | 1,1 g |
| Voedingsvezel | 6,6 g |
| Eiwitten | 12 g |
| Zout | 0,85 g |
Bewaren
Geschikt om thuis in te vriezen op de dag van aankoop. Binnen 1 maanden gebruiken. Voor gebruik ontdooien.Verkoopdatum: Vaak goed na deze datum. Kijk, ruik en proef. Droog bewaren.