Omschrijving
- Cacaokoekjes
- met 24% cacaocrème, volledig omhuld met 38% melkchocolade
Inhoud en gewicht
200 Gram
- Portiegrootte:
- 18 gram
- Aantal porties:
- 11
Kenmerken
- Rainforest Alliance people & nature
- Vegetarisch
Ingrediënten
Ingrediënten: suiker, tarwebloem, plantaardig vet (palm, palmpit), cacaoboter°, mageremelkpoeder, cacaomassa°, plantaardige olie (palm, raap, kokos), melkvet, vollemelkpoeder, dextrose, gekaramelliseerde suiker, vegetarisch weipoeder, vegetarische lactose, cacaopoeder°, magerecacaopoeder°, emulgator (sojalecithinen [E322]), zout, rijsmiddel (ammoniumwaterstofcarbonaat [E503ii], natriumcarbonaten [E500]), gerstemoutextract, aroma, kleurstof (paprika-extract [E160c]), natuurlijk aroma, scharrelei, voedingszuur (citroenzuur [E330]). Waarvan toegevoegde suikers 38g per 100 gram en waarvan toegevoegd zout 0, 23g per 100 gram Cacaobestanddelen ten minste 29%, melkbestanddelen ten minste 20%.
Allergie-informatie
- Bevat:
- Eieren, Melk, Glutenbevattende Granen, Soja, Gerstgluten, Lactose, Tarwegluten
- Kan bevatten:
- Noten, Pinda's, Haver, Speltgluten, Roggegluten, Amandel, Hazelnoot
Voedingswaarden
Deze waarden gelden voor het onbereide product.
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 2.131 kJ (509 kcal) |
| Vet | 25 g |
| waarvan verzadigd | 15 g |
| waarvan onverzadigd | 10 g |
| Koolhydraten | 63 g |
| waarvan suikers | 44 g |
| Voedingsvezel | 2 g |
| Eiwitten | 7 g |
| Zout | 0,4 g |
Bewaren
Ten minste houdbaar tot en met: zie zijkant. Vaak goed na deze datum. Kijk, ruik en proef. Koel, donker en droog bewaren. Na openen in een gesloten trommel bewaren.