Omschrijving
- Gomproduct met fruitsmaak
Inhoud en gewicht
19 Stuks. 135 Gram
Ingrediënten
Ingrediënten: Suiker, glucosestroop, TARWEZETMEEL, water, gemodificeerd zetmeel, voedingszuren (melkzuur, appelzuur, citroenzuur), aroma's, kleurstoffen (curcumine, briljantblauw FCF, plantaardige koolstof), geconcentreerde zwarte wortelsap, kokosolie, glansmiddel (carnaubawas)
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 1.445 kJ (340 kcal) |
| Vet | 0,2 g |
| waarvan verzadigd | 0,2 g |
| Koolhydraten | 84 g |
| waarvan suikers | 56 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0,04 g |
Contactgegevens
Leverancier
Perfetti Van Melle Benelux B.V.
P.O. Box 3000, 4800 DA Breda The Netherlands
https://www.lookolook.nl/