4
93.6 g
Mentos Gum Vibes peppermint
93.6 g·Prijs per KG € 53,31
Alleen in de winkel
4
93.6 g
Mentos GUM vibes brengt een nieuwe kauwervaring waarbij de smaak snel vrijkomt en de textuur extra lang zacht blijft. In een handige pot met 40 stuks.
- Soft gum: smaak komt snel vrij en blijft extra lang lekker
- In een handige pot
- Suikervrije kauwgom
Omschrijving
- Kauwgum met zoetstoffen, pepermuntsmaak.
- Sugar free
- Overmatig gebruik kan een laxerend effect hebben. Bevat een bron van fenylalanine.
Inhoud en gewicht
40 Stuks. 94 Gram
Ingrediënten
Ingrediënten: Zoetstoffen (xylitol, sorbitol, maltitolstroop, aspartaam, sucralose), gombasis, aroma's, verdikkingsmiddel (arabische gom), antioxidant (E321), emulgator (SOJALECITHINE), glansmiddel (carnaubawas), kleurstof (briljantblauw FCF)
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 689 kJ (166 kcal) |
| Vet | 0,2 g |
| waarvan verzadigd | 0,2 g |
| Koolhydraten | 65 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| waarvan polyolen | 65 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0,13 g |
Gebruik
Waarschuwing: sluiting kan loskomen en verstikkingsgevaar veroorzaken. Niet gebruiken wanneer de buitenste, plastic omverpakking ontbreekt of beschadigd is.
Contactgegevens
Leverancier
Perfetti Van Melle Benelux B.V.
P.O. Box 3000, 4800 DA Breda, The Netherlands.