0
per stuk
AH Bakkersbroodje kampioentje
per stuk
Alleen in de winkel
0
per stuk
Bakkersbroodjes zijn voor elke dag, met een krokante korst. Het kampioentje is met een unieke decoratie van maanzaad en sesamzaad bovenop, en een rijke laag zonnebloempitten aan de onderkant.
- Op de stenen ovenvloer gebakken
- Karakteristiek met een lekker knapperige korst.
- Rijke laag zonnebloempitten aan de onderkant.
Omschrijving
- Wit tarwebroodje
- met zaden en pitten
Inhoud en gewicht
90 Gram
- Portiegrootte:
- 90 gram
- Aantal porties:
- 1
Kenmerken
- Vegetarisch
Ingrediënten
Ingrediënten: water, TARWEbloem, TARWEmoutmeel, volkoren TARWEmeel, 8,3% zonnebloempit, ROGGEbloem, 4% lijnzaad, rijstebloem, 1,6% maanzaad, 1,6% SESAMzaad, TARWEGLUTEN, gejodeerd zout, TARWEzuurdesem, TARWEzetmeel, 0,5% HAVERvlok, gist, psylliumvezelpoeder, TARWEvezel, specerijen, ROGGEzuurdesem, raapolie, dextrose, GERSTemout, acerolapoeder, GERSTemoutextract, extract van paprika. Waarvan toegevoegde suikers 0,2g per 100 gram en waarvan toegevoegd zout 0,92g per 100 gram
Allergie-informatie
- Bevat:
- Sesamzaad, Glutenbevattende Granen, Gerst, Haver, Rogge, Tarwe
- Kan bevatten:
- Eieren, Melk, Noten, Soja, Mosterd, Lactose, Lupine, Walnoot
Voedingswaarden
Deze waarden gelden voor het onbereide product.
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 1.281 kJ (305 kcal) |
| Vet | 9,5 g |
| waarvan verzadigd | 1 g |
| waarvan onverzadigd | 8,5 g |
| Koolhydraten | 40 g |
| waarvan suikers | 1 g |
| Voedingsvezel | 7,8 g |
| Eiwitten | 11 g |
| Zout | 1 g |