2
200 g
Chio Fusion peanuts BBQ honey style
Alleen in de winkel
2
200 g
- Vol van smaak
- Gekruide pinda's met honey BBQ smaak
- Ook verkrijgbaar: sweet paprika en curry orient
Omschrijving
- Gebakken pinda's met een kruidige, zoete smaak
- Verpakt onder beschermende atmosfeer.
Extra informatie
Chio is supporter van quality time. Tijd waarin je net wat extra aandacht hebt voor elkaar. Deze extra aandacht geven wij bij Chio ook aan de bereiding van onze chipjes, nootjes en zoutjes waardoor onze producten bijzonder smaakvol worden.
Inhoud en gewicht
200 Gram
- Portiegrootte:
- 1 portie = 30 g.
- Aantal porties:
- 6 - 7
Ingrediënten
ingrediënten: PINDA'S 93%, zonnebloemolie, suiker, zout, natuurlijk aroma, uienpoeder, specerijen, gistextract, honing, kleurstof (paprika-extract). Kan amandelen, hazelnoten, walnoten, cashewnoten, pecannoten, paranoten, pistachenoten, macadamianoten bevatten
Allergie-informatie
- Bevat:
- Pinda's
- Kan bevatten:
- Noten, Amandel, Cashewnoot, Hazelnoot, Macadamianoot, Pecannoot, Paranoot, Pistachenoot, Walnoot
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 2.548 kJ (615 kcal) |
| Vet | 50 g |
| waarvan verzadigd | 7,8 g |
| Koolhydraten | 12 g |
| waarvan suikers | 6,3 g |
| Voedingsvezel | 8,1 g |
| Eiwitten | 24 g |
| Zout | 0,8 g |
Gebruik
Kleine kinderen kunnen zich verslikken in pinda's. 1. til de flap op 2. verwijder de strip 3. sluit opnieuw af
Bewaren
Droog en donker bewaren. Na openen beperkt houdbaar.
Contactgegevens
Leverancier
Intersnack Nederland B.V.
Antwoordnummer 115, 7000 VB Doetinchem Nederland / les Pays-Bas / Die Niederlande
https://www.chio.com/