2
200 g
Chio Fusion peanuts sweet paprika style
Alleen in de winkel
2
200 g
- Vol van smaak
- Gekruide pinda's met sweet paprika smaak
- Ook verkrijgbaar: curry orient en BBQ honey
Omschrijving
- Gebakken pinda's met een kruidige, zoete smaak
- Kleine kinderen kunnen zich verslikken in pinda's. Verpakt onder beschermende atmosfeer.
Extra informatie
Chio is supporter van quality time. Tijd waarin je net wat extra aandacht hebt voor elkaar. Deze extra aandacht geven wij bij Chio ook aan de bereiding van onze chipjes, nootjes en zoutjes waardoor onze producten bijzonder smaakvol worden.
Inhoud en gewicht
200 Gram
- Portiegrootte:
- 1 portie = 30 g.
- Aantal porties:
- 6 - 7
Ingrediënten
Ingrediënten: PINDA'S 93%, zonnebloemolie, zout, suiker, specerijen, natuurlijk aroma, uienpoeder, kleurstof (paprika-extract), knoflookpoeder, voedingszuur (citroenzuur), gerookte paprika, rozemarijnextract. Kan amandelen, hazelnoten, walnoten, cashewnoten, pecannoten, paranoten, pistachenoten, macadamianoten bevatten.
Allergie-informatie
- Bevat:
- Pinda's
- Kan bevatten:
- Noten, Amandel, Cashewnoot, Hazelnoot, Macadamianoot, Pecannoot, Paranoot, Pistachenoot, Walnoot
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 2.543 kJ (614 kcal) |
| Vet | 50 g |
| waarvan verzadigd | 7,8 g |
| Koolhydraten | 12 g |
| waarvan suikers | 5,7 g |
| Voedingsvezel | 8,2 g |
| Eiwitten | 24 g |
| Zout | 0,8 g |
Gebruik
Kleine kinderen kunnen zich verslikken in pinda's.
Bewaren
1. til de flap op 2. verwijder de strip 3. sluit opnieuw af Droog en donker bewaren. Na openen beperkt houdbaar.
Contactgegevens
Leverancier
Intersnack Nederland B.V.
Antwoordnummer 115, 7000 VB Doetinchem Nederland / les Pays-Bas / Die Niederlande
https://www.chio.com/