4
350 g
AH Noedels kip hoisin
4
350 g
minimaal 2 dagen houdbaar
AH Salade erbij
- Lekker als lunch, tussendoortje of kleine maaltijd
- Ook handig om mee te nemen voor onderweg
Omschrijving
- Salade
- met 31% gekookte gele noedels, gekruide, gegaarde scharrelkippendijfiletreepjes, 11% hoisinsaus, komkommer, wortel en 0,6% verse koriander
- Verpakt onder beschermende atmosfeer.
Inhoud en gewicht
350 Gram
- Portiegrootte:
- 350 gram
- Aantal porties:
- 1
Kenmerken
- Beter Leven 1 Ster
Ingrediënten
Ingrediënten: groente (17% komkommer, 8,6% wortel, 8,6% rettich, 5,7% bosui), water, 14% kippendijfiletᵃ, tarwebloem, plantaardige olie (zonnebloem, rijst, sesam), suiker, specerijen, verse koriander, 0,6% verse rode peper, voedingszuur (natriumacetaten [E262], citroenzuur [E330], kaliumlactaat [E326]), honing, wittewijnazijn, zout, zetmeel (rijst, aardappel), azijn, 0,3% sojaboon, rijstazijn, tarwe, conserveermiddel (gebufferde azijn [E267], kaliumsorbaat [E202], natriumbenzoaat [E211]), rijst, gekaramelliseerde suiker, zeezout, extract (rozemarijn, chili), dextrose, glucosestroop, 0,06% sake, maltodextrine, gedroogde groente (wortel, eekhoorntjesbrood), paprikaconcentraat, natuurlijk aroma, verdikkingsmiddel (guarpitmeel [E412], xanthaangom [E415]), kruiden, cacaopoeder. ᵃBeter Leven keurmerk 1 ster. Waarvan toegevoegde suikers 2,4g per 100 gram en waarvan toegevoegd zout 0,58g per 100 gram
Allergie-informatie
- Bevat:
- Sesamzaad, Soja, Tarwegluten
- Kan bevatten:
- Melk, Lactose
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 466 kJ (111 kcal) |
| Vet | 3,2 g |
| waarvan verzadigd | 0,8 g |
| waarvan onverzadigd | 2,4 g |
| Koolhydraten | 15 g |
| waarvan suikers | 4 g |
| Voedingsvezel | 1,2 g |
| Eiwitten | 4,9 g |
| Zout | 0,6 g |
Gebruik
Ondanks zorgvuldig fileren kan een botje in de kip achtergebleven zijn.
Bewaren
Niet geschikt om thuis in te vriezen.Te gebruiken tot en met: zie bovenzijde, mits gekoeld bewaard (max. 7°C). Gebruik voor of op de vermelde datum. Niet gebruiken na deze datum.