7
0,75 l
Hola! Mediterraneo brut
Alleen in de winkel
7
0,75 l
- Kleur, smaak: Bubbels, droog
- Druivenras: Chardonnay
- Land, streek: Spanje
- Lekker bij: Borrel, vis
- Bekroond: De Grote Hamersma 9-
Omschrijving
- Wine
- Alcoholpercentage:
- 11.5%
Extra informatie
Van ¡hola! Vind je allerlei wijnen bij albert heijn, stil en mousserend, met en zonder alcohol. Deze, in de fles van geslepen glas, valt door zijn uiterlijk extra op. Gelukkig stelt het innerlijk niet teleur. Integendeel. Hij is gemaakt van biologisch verbouwde chardonnay-druiven uit de penedes en Smaakt milddroog, fris en licht met het fruitige van rijpe peer en sappige honingmeloen. Ideaal om mee te borrelen en voor bij salades, visje van de grill en romige Rinse kaas als Chavroux en jonge brie. Van hetzelfde merk is er ook een sparkling rose, die heeft de fruitige smaak van bes, kers en framboos.
Inhoud en gewicht
0,75 Liter
Kenmerken
- Biologisch
- Zwangerschapslogo
Ingrediënten
Ingrediënten: Druiven, dosagelikeur, conserveermiddelen en antioxidanten: sulfieten. Gebotteld onder beschermende atmosfeer.
Allergie-informatie
- Bevat:
- Sulfieten
Voedingswaarden
Deze waarden gelden voor het bereide product.
| Soort | Per 100 Milliliter |
|---|---|
| Energie | 298 kJ (71 kcal) |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 1,2 g |
| waarvan suikers | 1,2 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Herkomst
Spain
Contactgegevens
Leverancier
¡HOLA!
Rambla del Garraf (Valenti Village), 48-60, C.C. Pol.Ind. Vilanoveta, local 6 A, planta baja, 08812 SANT PERE DE RIBES, Spain
hola@holacava.comhttps://www.barcelonabrands.com/