9
0,75 l
Sant'Orsola Prosecco
Alleen in de winkel
9
0,75 l
- Kleur, smaak: Bubbels, droog
- Druivenras: Glera
- Land, streek: Italie, veneto
- Lekker bij: Borrel, dessert
- Bekroond: De Grote Hamersma 8,5
Omschrijving
- Wine
- Alcoholpercentage:
- 10.5%
Extra informatie
Niet zomaar een prosecco! Door de glanzende verpakking in oranje folie krijgt hij een luxe, feestelijke uitstraling. Toch is zon wrap er niet alleen voor het oog. Hij beschermt de wijn in de transparante fles tegen zonlicht. Uv-stralen hebben namelijk een negatief effect op de smaak van de wijn. Dat zou zonde zijn, want deze zit juist lekker vol aromas van appel, peer en meloen. Hij is zacht en lichtzoet met een milde mousse. Lekker om mee te borrelen en ook leuk als dessertwijn.
Inhoud en gewicht
0,75 Liter
Kenmerken
- Zwangerschapslogo
Ingrediënten
Ingrediënten: Druiven, sacharose, zuurteregelaars: bevat citroenzuur en/of appelzuur (D,L-; L-); stabilisator: kaliumpolyaspartaat; conserveermiddelen en antioxidanten: kaliummetabisulfiet (sulfieten).
Allergie-informatie
- Bevat:
- Sulfieten
- Kan bevatten:
- Melk
Voedingswaarden
Deze waarden gelden voor het bereide product.
| Soort | Per 100 Milliliter |
|---|---|
| Energie | 277 kJ (67 kcal) |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 2 g |
| waarvan suikers | 1,5 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Herkomst
Italy
Veneto
Prosecco DOC
Contactgegevens
Leverancier
Fratelli Martini Secondo Luigi Spa
VIA UGO FOSCOLO, 20121 MILANO, Italy
s.padredi@fratellimartini.ithttps://www.fratellimartini.it/