11
0,75 l
Olivella Ferrari Brut
0,75 l·Prijs per LT € 15,97
11
0,75 l
Cava van castillo peralada uit emporda wordt gemaakt met vakmanschap en moderne technieken. Van fris en jong tot complex en gerijpt, deze mousserende wijn past bij vis, gevogelte en romige gerechten.
- Cava, droog
- 40% xarello, 30% macabeu, 30% parellada
- Spanje, catalonie
- Aperitief, vis en gevogelte
Omschrijving
- Wine
- Alcoholpercentage:
- 11.5%
Inhoud en gewicht
Kenmerken
- Zwangerschapslogo
Ingrediënten
Ingrediënten: Druiven. Botteling kan onder beschermende atmosfeer plaatsvinden.
Allergie-informatie
- Bevat:
- Sulfieten
Voedingswaarden
Deze waarden gelden voor het bereide product.
| Soort | Per 100 Milliliter |
|---|---|
| Energie | 271 kJ (65 kcal) |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Herkomst
Spain
Catalonia
DO Cava
Contactgegevens
Leverancier
Castillo Perelada
Plaça del carme, sn, 17491 Peralada, Spain
info@pereladachivite.comhttps://www.pereladachivite.com/