Nieuw
2
165 g
Pringles Cheese burger
165 g·Prijs per KG € 15,09
Alleen in de winkel
2
165 g
Vers van de grill in pringles-vorm: sappige cheeseburger met cheddar, ui, tomaat en augurk. De stadium snacks cheeseburger - limited edition. Op = op.
- Authentieke burgersmaak in elke chip
- Gekruid van rand tot rand voor volle smaak
- Perfect om te delen tijdens elk snackmoment
Omschrijving
- HARTIGE SNACK MET CHEESEBURGERSMAAK.
- Verpakt onder beschermende atmosfeer.
Inhoud en gewicht
165 Gram
- Aantal porties:
- 5 - 6
Kenmerken
- Triman
Ingrediënten
INGREDIËNTEN: Gedehydrateerde aardappelen, zonnebloemolie, maïsmeel, TARWEMEEL, kruiderij met smaak van cheeseburger (lactose {MELK}, suiker, uienpoeder, dextrose, kaliumchloride, smaakversterkers {mononatriumglutamaat, dinatrium-5'-ribonucleotiden}, zout, gistextract, zuurteregelaars {natriumdiacetaat, citroenzuur}, aroma's, karnemelkpoeder {MELK}, specerijen, zonnebloemolie, maiszetmeel, knoflookpoeder, kleurstof {paprika-extract}), rijstbloem, maltodextrine, emulgator (E471), koolzaadolie, kleurstof (annatto norbixine).Bevat mogelijk soja
Allergie-informatie
- Bevat:
- Melk, Tarwegluten, Glutenbevattende Granen
- Kan bevatten:
- Soja
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Eiwitten | 6,5 g |
| waarvan verzadigd | 2,9 g |
| Zout | 0,58 g |
| Koolhydraten | 55 g |
| Vet | 30 g |
| Voedingsvezel | 4,1 g |
| Energie | 524 kcal (2.188 kJ) |
| waarvan suikers | 3,6 g |
Contactgegevens
Leverancier
KELLOGG Europe Trading Limited
UMA INVESTMENTS SP. Z O.O., UL. WSCHODNIA 3, 99-300 KUTNO, POLEN
https://www.pringles.com/