2
185 g
Cheetos Chipito cheese
185 g·Prijs per KG € 14,00
Alleen in de winkel
2
185 g
Cheetos chipito cheese: een knapperige en luchtige maissnack met een volle kaassmaak. Onweerstaanbaar lekker!
- Maiszoutje met volle kaassmaak
- Lekker luchtig en krokant
- Bereid met zonnebloemolie
Omschrijving
- Maïszoutje met kaassmaak
Inhoud en gewicht
185 Gram
- Portiegrootte:
- 30g¹ (¹)Gemiddelde portie
- Aantal porties:
- 6 - 7
Ingrediënten
Ingrediënten: maïs, koolzaadolie, kaassmaak [weipoeder (van MELK), zout, natuurlijk aroma (bevat MELK, KAAS, LACTOSE (van MELK)), smaakversterker (mononatriumglutamaat), kaliumchloride, suiker, MELKBESTANDDELEN, zuurteregelaar (citroenzuur), kleurstof (paprika-extract)].
Allergie-informatie
- Bevat:
- Melk, Lactose
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 2.064 kJ (493 kcal) |
| Vet | 23 g |
| waarvan verzadigd | 1,9 g |
| Koolhydraten | 64 g |
| waarvan suikers | 4,9 g |
| Voedingsvezel | 1,6 g |
| Eiwitten | 6,4 g |
| Zout | 1,9 g |
Bewaren
Koel en droog bewaren.
Contactgegevens
Leverancier
PepsiCo Nederland BV (Foods Division)
Stadsplateau 22-23, 3521 AZ Utrecht, the Netherlands
0800-7377426