2
250 g
AH Kant-en-klaar witte rijst
250 g
Alleen in de winkel
2
250 g
De AH witte kant-en-klare rijst is in 90 seconden klaar in de magnetron of kan gelijk meegebakken worden in de pan.De ideale basisrijst voor vele gerechten met een mooie droge korrel.
- Kant-en-klaar voor 2 personen
- Bereiding in de magnetron of meebakken in de pan
- Mooie droge korrel
- Ideaal als basisrijst
Omschrijving
- Gekookte witte rijst
- Deze duurzame rijst wordt verbouwd in overeenstemming met de Sustainable Rice Platform standaard voor duurzame rijstteelt. Door deze SRP-geverifieerde rijst te kopen steunt u rechtstreeks kleine boeren en helpt u onze planeet te beschermen. Meer informatie vindt u op www.sustainablerice.org
- Verpakt onder beschermende atmosfeer.
Inhoud en gewicht
250 Gram
- Uitlekgewicht:
- 250.0 Gram
- Portiegrootte:
- 125 gram
- Aantal porties:
- 2
Kenmerken
- Veganistisch
- Glutenvrij
- Lactosevrij
Ingrediënten
Ingrediënten: water, rijst, zonnebloemolie, zeezout. Waarvan toegevoegde suikers 0g per 100 gram en waarvan toegevoegd zout 0,8g per 100 gram
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 688 kJ (162 kcal) |
| Vet | 2 g |
| waarvan verzadigd | 0,3 g |
| waarvan onverzadigd | 1,6 g |
| Koolhydraten | 33 g |
| waarvan suikers | 0,3 g |
| Voedingsvezel | 0,2 g |
| Eiwitten | 3 g |
| Zout | 0,8 g |
Gebruik
- Bereiding:
- Magnetron (750 Watt): 1. Kneed de verpakking om de inhoud los te maken. 2. Scheur een opening van 2 cm aan de bovenkant om te ventileren. 3. Plaats de verpakking rechtop op een magnetronbestendig bord en verwarm 90 seconden op hoge stand. 4. Haal de verpakking voorzichtig uit de magnetron en laat 30 seconden rusten. 5. Giet de inhoud op een bord en maak los met een vork. Pan: 1. Kneed de verpakking om de inhoud los te maken. 2. Open de verpakking en giet de inhoud in een pan. 3. Voeg 2 eetlepels water toe en verwarm. 4. Roer af en toe door tot het geheel goed is opgewarmd.
Bewaren
Ten minste houdbaar tot en met: zie achterzijde. Vaak goed na deze datum. Kijk, ruik en proef. Koel, donker en droog bewaren. Na openen gekoeld bewaren (max. 7°C), binnen 2 dagen consumeren.