6
1,98 l
Bavaria Grapefruit flavour 0.0 6-pack
Alleen in de winkel
6
1,98 l
- Smaakpalet: lichtzoet, fruitig en verfrissend
- Heerlijk bij jonge kaas,aziatische gerechten,bbq en pittige vleesgerechten
- Het lekkerste op temperatuur: 3 graden celsius
Omschrijving
- Mixdrank van alcoholvrij bier en grapefruit smaak drank.
- Alcoholpercentage:
- 0.0%
Extra informatie
Bij Bavaria geven wij al 7 generaties lang onze brouwexpertise door. Wat ons bier zo bijzonder maakt? ons zuiver mineraalwater is afkomstig van onze waterbron in lieshout. Daarnaast hebben we door onze eigen mouterij de kwaliteit van het mout in eigen hand. Zo. Dat is de basis van verfrissend pils. Bavaria staat voor het genieten van spontane momenten samen met anderen. Bavaria verbindt mensen en is er voor iedereen. Serieus over bier, luchtig in het leven.
Inhoud en gewicht
330 Milliliter
Kenmerken
- Statiegeld (alleen Nederland)
- Recyclebaar
Ingrediënten
Ingrediënten: natuurlijk mineraalwater, TARWEMOUT, suiker, GERSTEMOUT, koolzuur, 0,5% grapefruitsapconcentraat, 0,35% citroensapconcentraat, natuurlijke aroma's, kleurend levensmiddel (zwarte wortelsap concentraat), hopextract.
Allergie-informatie
- Bevat:
- Tarwegluten, Glutenbevattende Granen, Gerstgluten
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Milliliter |
|---|---|
| Energie | 114 kJ (27 kcal) |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 6,5 g |
| waarvan suikers | 5,1 g |
| Eiwitten | 0,2 g |
| Zout | 0 g |
Gebruik
Serveertip 4°C
Bewaren
Koel, droog en donker bewaren. Ten minste houdbaar tot einde: zie bodem blik.