Nieuw
9
1,98 l
Stella Artois 0.0 6-pack
1,98 l·Prijs per LT € 4,62
Alleen in de winkel
9
1,98 l
De 600 jaar Belgische brouwtraditie van stella artois, heeft zich nu ook vertaald in een alcoholvrije versie dat uiterst smaakvol is.
- Aroma: helder moutig met tonen van kruidige hop
- Smaak: zacht en licht hoppig met een uitgesproken bitterheid
- Serveertemperatuur: 3 graden celsius
- Land van herkomst: belgie
Omschrijving
- Alcoholvrij Bier
- Alcoholpercentage:
- 0.0%
Extra informatie
Stella artois 0.0% is een alcoholvrij belgisch pils met een uitgesproken hoppige, bittere smaak en een frisse, zuivere afdronk, trouw aan het klassieke stella artois-profiel.
Inhoud en gewicht
33 Centiliter
Kenmerken
- Statiegeld (alleen Nederland)
Ingrediënten
Ingrediënten: Water, GERSTEMOUT, hop, suiker, natuurlijke aroma's, koolzuur
Allergie-informatie
- Bevat:
- Gerstgluten, Glutenbevattende Granen
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Milliliter |
|---|---|
| Energie | 18 kcal (76 kJ) |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 4,2 g |
| waarvan suikers | 0,8 g |
| Eiwitten | 0,3 g |
| Zout | 0 g |
Gebruik
- Serveren:
- Serveertemperatuur: 3℃
Contactgegevens
Leverancier
Aanvullende informatie
- Afleverstatus:
- Uitsluitend voor 18 jaar of ouder