1
250 ml
Perfect Ted Matcha energy very cherry
250 ml
Alleen in de winkel
1
250 ml
Een heerlijk, verfrissende energy drink met sprankelend water, matcha en kers.
- Gemaakt met ceremoniele matcha uit Japan
- Bevat van nature cafeine en l-theanine
- Met toegevoegde vitamines b
- Geen toegevoegde suiker
Omschrijving
- PerfectTed Matcha Energy Very Cherry
Inhoud en gewicht
250 Milliliter
Kenmerken
- Statiegeld (alleen Nederland)
Ingrediënten
Koolzuurhoudend water, appelsap uit concentraat, kersensap uit concentraat (0,9%), limoen sap, natuurlijke smaakstoffen, ceremoniële kwaliteit matcha (0,1%), groene thee-extract, natuurlijke zoetstof (stevia), vitamines (b3, b5, b6, b2, b1, b12, b9, b7)
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 54 kJ (13 kcal) |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 3 g |
| waarvan suikers | 2,5 g |
| Eiwitten | 0,1 g |
| Zout | 0,01 g |
Gebruik
- Bereiding:
- Geen