Omschrijving
- Frisdrank met lemonsmaak
- Bevat 100% minder kcal dan AH lemon & lime regular
- met zoetstoffen
Inhoud en gewicht
1,5 Liter
- Portiegrootte:
- 200 milliliter
- Aantal porties:
- 7,5
Kenmerken
- Statiegeld (alleen Nederland)
- Glutenvrij
Ingrediënten
Ingrediënten: koolzuurhoudend water, voedingszuur (citroenzuur), aroma's, zoetstof (acesulfaam-K, sucralose), conserveermiddel (E202). Waarvan toegevoegde suikers 0g per 100 milliliter
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Milliliter |
|---|---|
| Energie | 0 kJ (0 kcal) |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| waarvan onverzadigd | 0 g |
| waarvan enkelvoudig onverzadigd | 0 g |
| waarvan meervoudig onverzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Voedingsvezel | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Bewaren
Niet geschikt om thuis in te vriezen.Ten minste houdbaar tot einde: zie bovenzijde. Koel, donker en droog bewaren. Na openen fles goed sluiten en gekoeld bewaren (max. 7°C), beperkt houdbaar.