Omschrijving
- Rijst- en maïssnack met barbecue- en paprikasmaak..
Inhoud en gewicht
30 Gram
- Portiegrootte:
- 30g (1) gemiddelde portie
- Aantal porties:
- 1
Kenmerken
- Groene Punt
Ingrediënten
Ingrediënten: rijst (51%), maïs (35%) (waarvan de kiem verwijderd is), barbecue- en paprikasmaak [suiker, zout, aroma's, rijstebloem, ui, tomaat, knoflook, paprika, voedingszuur (citroenzuur), kleurstof (paprika-extract), specerijen, rookaroma's], zonnebloemolie. Dit product kan (sporen van) melk, soja en sesam bevatten.
Allergie-informatie
- Kan bevatten:
- Melk, Sesamzaad, Soja
Voedingswaarden
Deze waarden gelden voor het onbereide product.
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 1.743 kJ (413 kcal) |
| Vet | 7,7 g |
| waarvan verzadigd | 0,9 g |
| Koolhydraten | 77 g |
| waarvan suikers | 3,4 g |
| Voedingsvezel | 2 g |
| Eiwitten | 7,6 g |
| Zout | 1,2 g |
Bewaren
Droog bewaren.