2
218 g
Sultana Fruitbiscuit naturel
2
218 g
- Bron van vezels
- Fruitig tussendoortje
- Per 3 biscuits verpakt
- Zonder kunstmatige kleur- en smaakstoffen
Omschrijving
- Biscuits met gedroogde druiven.
- Bron van vezels
Extra informatie
Ideaal voor tussendoor, waar en wanneer je maar wilt
Inhoud en gewicht
5 Stuks. 218 Gram
Kenmerken
- Triman
Ingrediënten
Ingrediënten: TARWEbloem, gedroogde druiven 35% (rozijnen en krenten in wisselende verhoudingen), zonnebloemolie, suiker, maltodextrine, rijstebloem, inuline, weipermeaatpoeder (MELK), glucosestroop, rijsmiddelen (natriumcarbonaten, difosfaten), zout, magere MELKpoeder, natuurlijke aroma's (bevat MELK) Kan ANDERE GLUTENBEVATTENDE GRANEN bevatten.
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 1.651 kJ (391 kcal) |
| Vet | 7,5 g |
| waarvan verzadigd | 0,7 g |
| Koolhydraten | 74 g |
| waarvan suikers | 32 g |
| Voedingsvezel | 4,4 g |
| Eiwitten | 5,7 g |
| Zout | 0,56 g |
Bewaren
Koel en droog bewaren.
Contactgegevens
Leverancier
Koninklijke Verkade N.V.
Antwoordnummer 1310, 1500 WC ZAANDAM, THE NETHERLANDS.
https://www.sultana.nl/