Omschrijving
- Karamelroomijs met karamel (2,5%) met karamelsaus (9%) en stukjes karamel omhuld met cacaofantasie (9%).
Inhoud en gewicht
242 Gram. 465 Milliliter
- Portiegrootte:
- Per 100 ml = 2 x scoops** ** 2x scoops = 100 ml = 91g, 465ml = 4,5x (2 x scoops)
- Aantal porties:
- 5
Kenmerken
- Fairtrade
- Groene Punt
- Recyclebaar
Ingrediënten
Ingrediënten: ROOM (27%), water, suiker, gecondenseerde magere MELK, glucosestroop, EIGEEL1, kokosolie, BOTER, volle MELKPOEDER, magere cacaopoeder, magere MELKPOEDER, stabilisatoren (guargom, carrageen), zout, natuurlijk vanille aroma, emulgator (SOJALECITHINE), zuurteregelaar (citroenzuur), zonnebloemolie. Kan amandel, hazelnoot en walnoot bevatten. ¹Van vrije uitloopeieren. >Suiker, cacao, vanille: onder Fairtrade voorwaarden ingekocht volgens het mass balance principe, totaal 57%F, exclusief water en zuivel. Past in een vegetarisch dieet.
Allergie-informatie
- Bevat:
- Eieren, Soja, Melk
- Kan bevatten:
- Noten, Amandel, Walnoot, Hazelnoot
Voedingswaarden
Deze waarden gelden voor het onbereide product.
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 266 kcal (1.117 kJ) |
| Vet | 15 g |
| waarvan verzadigd | 10 g |
| Koolhydraten | 29 g |
| waarvan suikers | 25 g |
| Eiwitten | 3,6 g |
| Zout | 0,19 g |
Bewaren
Bewaren bij -18°C.