Rucolasalade met artisjok en balsamico

Zo'n salade als deze kun je eigenlijk overal bij eten, maar bij de Italiaanse keuken doet-ie het helemaal goed.

810 kcal

5 min. bereiden

4.3/5

(12)

Ingrediënten

Aantal personen

Aantal personen: 4

  • 75 gram rucola

  • 180 gram koelverse gegrilde artisjokharten

  • 2 eetlepel Mazzetti cremaceto balsamico

  • 50 gram geroosterde pijnboompitten

Ontdek meer van dit soort gerechten

Ook te zien in

2018 nr. 04 - Lang leve de keukenkoning(in)

Aan de slag

  1. Doe de rucola in een saladeschaal. Laat het potje gegrilde artisjok in olie uitlekken, maar vang 2 el olie (per 4 personen) op. Meng de artisjok en de olie door de rucola. Besprenkel met de cremaceto balsamico en bestrooi met geroosterde pijnboompitten.

  • combinatietipDeze salade is lekker bij Italiaanse gerechten als lasagne. Gebruik daar een AH Verspakket voor. Bereid de lasagne volgens de aanwijzingen op het verspakket en serveer met de salade.

Wat vond je van dit recept?

Voedingswaarden

energie810 kcal

koolhydraten58 g

natrium1160 mg

eiwit38 g

vet45 g

waarvan verzadigd16 g

vezels11 g


Gerelateerde recepten

Rucolasalade met artisjok en balsamico

Zo'n salade als deze kun je eigenlijk overal bij eten, maar bij de Italiaanse keuken doet-ie het helemaal goed.

bijgerecht

4 personen

810 kcal

5 min. bereiden

Aan de slag

  • Doe de rucola in een saladeschaal. Laat het potje gegrilde artisjok in olie uitlekken, maar vang 2 el olie (per 4 personen) op. Meng de artisjok en de olie door de rucola. Besprenkel met de cremaceto balsamico en bestrooi met geroosterde pijnboompitten.

combinatietip:Deze salade is lekker bij Italiaanse gerechten als lasagne. Gebruik daar een AH Verspakket voor. Bereid de lasagne volgens de aanwijzingen op het verspakket en serveer met de salade.

Lekker van Albert Heijn: /allerhande

Ingrediënten

(Op basis van 4 personen)

75 g rucola

180 g koelverse gegrilde artisjokharten

2 el Mazzetti cremaceto balsamico

50 g geroosterde pijnboompitten

Dit heb je nodig