Havermout met zomerfruit en walnoten

Goedemorgen lekker havermoutontbijtje!

295 kcal

15 min. bereiden

4.2/5

(5)

Ingrediënten

Aantal personen

Aantal personen: 4

  • 600 ml halfvolle melk

  • 100 gram havermout

  • 400 gram diepvries doosje met zomerfruit

  • 1 theelepel gemalen kaneel

  • 50 gram ongebrande walnoten

Ontdek meer van dit soort gerechten

Ook te zien in

september 2020 - Beter Eten Gezond Vooruit

Aan de slag

  1. Breng de melk met de havermout, de helft van het zomerfruit en de kaneel in een steelpan aan de kook. Laat al roerend op laag vuur in 8 min. inkoken tot pap. Roer regelmatig.

  2. Ontdooi ondertussen de rest van het zomerfruit in een kom met warm water en laat uitlekken. Hak de walnoten fijn.

  3. Verdeel de havermoutpap over kommen of glazen. Verdeel de rest van het zomerfruit en de walnoten erover. Serveer direct.

Wat vond je van dit recept?

Voedingswaarden

energie295 kcal

koolhydraten2 g

waarvan suikers14 g

natrium80 mg

eiwit12 g

vet13 g

waarvan verzadigd3 g

vezels8 g


Gerelateerde recepten

Havermout met zomerfruit en walnoten

Goedemorgen lekker havermoutontbijtje!

4 personen

295 kcal

15 min. bereiden

Aan de slag

  • Breng de melk met de havermout, de helft van het zomerfruit en de kaneel in een steelpan aan de kook. Laat al roerend op laag vuur in 8 min. inkoken tot pap. Roer regelmatig.

  • Ontdooi ondertussen de rest van het zomerfruit in een kom met warm water en laat uitlekken. Hak de walnoten fijn.

  • Verdeel de havermoutpap over kommen of glazen. Verdeel de rest van het zomerfruit en de walnoten erover. Serveer direct.

Lekker van Albert Heijn: /allerhande

Ingrediënten

(Op basis van 4 personen)

600 ml halfvolle melk

100 g havermout

400 g diepvries doosje met zomerfruit

1 tl gemalen kaneel

50 g ongebrande walnoten

Dit heb je nodig