2
75 g
Upfront Oats appel kaneel smaak
75 g·Prijs per KG € 29,20
Alleen in de winkel
2
75 g
Een snel tussendoortje of geen zin in gedoe met het afwegen van jouw ontbijt? de upfront oats cup is precies een portie met de perfecte balans tussen langzame koolhydraten, eiwitten en gezonde vetten.
- Klaar in 3 minuten
- 18g eiwit per portie
- Alleen heet water toevoegen
- Appel kaneel smaak
Omschrijving
- Instant havermout maaltijd met gedroogde appel, appelsmaak en kaneel.
Inhoud en gewicht
75 Gram
- Portiegrootte:
- 75g | 1 portie
- Aantal porties:
- 1
Ingrediënten
Ingrediënten: HAVERvlokken (41%), MELKeiwitten (18%), HAVERzemelen (9%), lijnzaad, dadelpoeder, HAVERmeel (4%), appelstukjes (SULFIET) (4%), cichoreiwortelvezel, kokosmelkpoeder, chiazaad, zonnebloempitten, natuurlijk aroma, kaneel (0,7%), zeezout
Allergie-informatie
- Bevat:
- Glutenbevattende Granen, Melk, Sulfieten, Haver
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 1.684 kJ (402 kcal) |
| Vet | 12 g |
| waarvan verzadigd | 3,7 g |
| Koolhydraten | 44 g |
| waarvan suikers | 7,9 g |
| Voedingsvezel | 13 g |
| Eiwitten | 24 g |
| Zout | 0,49 g |
Gebruik
- Bereiding Mixen in water of melk:
- 75ml heet water toevoegen - roeren - 3-5 min laten staan
Bewaren
Koel en droog bewaren. Ten minste houdbaar tot einde/batchnr: zie achterzijde.