2
75 g
Upfront Eiwit rijstpudding vanille smaak
75 g·Prijs per KG € 29,20
Alleen in de winkel
2
75 g
Een goede start van je dag of snelle koolhydraten nodig voor het sporten? de upfront eiwit rijstpudding cup is een voedzaam, eiwitrijke portie klaar in een handomdraai..
- 46g koolhydraten, 20g eiwit
- Slechts 6 ingredienten
- Additief vrij
- Vanille smaak
Omschrijving
- Rijstgriesmeelpudding met wei-eiwit en vanille smaak.
Inhoud en gewicht
75 Gram
- Portiegrootte:
- 75g | 1 portie
- Aantal porties:
- 1
Ingrediënten
Ingrediënten: rijstgriesmeel (41%), wei-eiwit concentraat (MELK)(30%), rijstbloem (15%), ruwe rietsuiker, natuurlijk bourbon vanille aroma, zeezout. Kan gluten, ei en soja bevatten.
Allergie-informatie
- Bevat:
- Melk
- Kan bevatten:
- Glutenbevattende Granen, Eieren, Soja
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 1.590 kJ (380 kcal) |
| Vet | 3 g |
| waarvan verzadigd | 1,8 g |
| Koolhydraten | 61 g |
| waarvan suikers | 14 g |
| Voedingsvezel | 0 g |
| Eiwitten | 27 g |
| Zout | 0,33 g |
Gebruik
- Bereiding Mixen in water of melk:
- Voeg 120ml heet water toe - roeren - 5 min laten staan.
Bewaren
Koel en droog bewaren. Ten minste houdbaar tot einde/ batchnr: zie achterzijde.