2
50 g
Omschrijving
- Chiapudding met tuinbooneiwit en gevriesdroogde framboos.
Inhoud en gewicht
50 Gram
- Portiegrootte:
- 50g | 1 portie
- Aantal porties:
- 1
Ingrediënten
Ingrediënten: chiazaad (30%), tuinboon eiwit isolaat (20%), rijstgriesmeel, cichoreiwortelvezel, agavepoeder, framboos poeder (5%), framboos stukjes (5%), gemalen kokos. Kan melk bevatten.
Allergie-informatie
- Kan bevatten:
- Melk
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 1.785 kJ (427 kcal) |
| Vet | 14 g |
| waarvan verzadigd | 6,7 g |
| Koolhydraten | 39 g |
| waarvan suikers | 11 g |
| Voedingsvezel | 22 g |
| Eiwitten | 25 g |
| Zout | 0,21 g |
Gebruik
Niet gewend aan veel vezels? Start met de helft en bouw rustig op.
- Bereiding Mixen in water of melk:
- 130ml water / melk - roeren 3-5 min laten staan roeren - 2 uur / overnight gekoeld laten staan
Bewaren
Koel en droog bewaren. Ten minste houdbaar tot einde/batchnr: zie achterzijde.