5
240 g
Wahid Köfte
Alleen in de winkel
5
240 g
minimaal 2 dagen houdbaar
- Gemaakt van 100% halal rundvlees
- Authentiek gekruid volgens traditioneel recept
- Snel en eenvoudig te bereiden
- Heerlijk bij rijst, brood of salade
Omschrijving
- Köfteballetjes. Rundvleesbereiding
Extra informatie
Wahid kofte zijn sappige gehakt ''balletjes'' van 100% halal rundvlees, zorgvuldig gekruid volgens traditioneel recept. Perfect om snel een smakelijke maaltijd te bereiden, of te serveren bij rijst, brood of een frisse salade. Ideaal voor het hele gezin en geschikt voor diverse gerechten, van warme maaltijden tot lichte lunches.
Inhoud en gewicht
240 Gram
Kenmerken
- Halal Correct
Ingrediënten
Ingrediënten: Rundvlees (68%), water, conserveermiddel (E261), erwtenvezels, gedroogde groenten(look, ui, tomaat, paprika rood), getextureerd erwtenbloem, zout, zetmeel (aardappel), paneermeel (rijstbloem, dextrose, zout), dextrose, gedroogde kruiden en specerijen, plantaardig eiwit (erwt), voedingszuur (E330), antioxidant (E300), extract van paprika, plantaardige olie (raapzaad), emulgator (E471). Geproduceerd in een fabriek waar gluten verwerkt worden.
Allergie-informatie
- Kan bevatten:
- Glutenbevattende Granen
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 857 kJ (205 kcal) |
| Vet | 14 g |
| waarvan verzadigd | 5,2 g |
| Koolhydraten | 5,7 g |
| waarvan suikers | 1,43 g |
| Eiwitten | 13 g |
| Zout | 1,4 g |
Gebruik
- Bereiding In pan bakken:
- Pan: Verhit vloeibare boter en bak de balletjes op middelhoge temperatuur in ca 12 minuten gaar. Regelmatig keren. Voor consumptie verhitten tot in de kern.
Bewaren
Te gebruiken tot en met: Mits gekoeld bewaard bij: max 4°C. Na openen beperkt houdbaar.
Contactgegevens
Leverancier
ANUR HALAL FOOD GROUP
Nijverheidstraat 15 4283 GW Giessen