Omschrijving
- Hummus met 17% zwarte sesampasta en 1,4% zwarte knoflookpuree
- met topping van yoghurt, roomkaas en sesampasta
- Verpakt onder beschermende atmosfeer.
Inhoud en gewicht
150 Gram
- Portiegrootte:
- 10 gram
- Aantal porties:
- 15
Kenmerken
- Vegetarisch
- Glutenvrij
Ingrediënten
Ingrediënten: 53% kikkererwt, zwarte sesampasta, 9,8% yoghurt, water, 4,7% roomkaas, citroensap (sulfiet), gedroogde dadel, zwarte knoflookpuree, 1% sesampasta, zeezout, 0,6% zwart sesamzaad, conserveermiddel (gebufferde azijn [E267], kaliumsorbaat [E202]), extra vierge olijfolie, 0,4% wit sesamzaad, zonnebloemolie, knoflookgranulaat, gemodificeerd aardappelzetmeel, voedingszuur (melkzuur [E270]), melkeiwit. Waarvan toegevoegde suikers 0g per 100 gram en waarvan toegevoegd zout 0,94g per 100 gram
Allergie-informatie
- Bevat:
- Melk, Sesamzaad, Sulfieten, Lactose
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 872 kJ (210 kcal) |
| Vet | 13 g |
| waarvan verzadigd | 4,7 g |
| waarvan onverzadigd | 8,2 g |
| Koolhydraten | 8,9 g |
| waarvan suikers | 3 g |
| Voedingsvezel | 10 g |
| Eiwitten | 9,4 g |
| Zout | 1,23 g |
Bewaren
Te gebruiken tot en met: zie bovenzijde, mits gekoeld bewaard (max. 7°C). Gebruik voor of op de vermelde datum. Niet gebruiken na deze datum. Na openen binnen 3 dagen consumeren.